مشاوره خرید مکمل به صورت عمومی

مشاوره خرید مکمل ، عمدتا افراد مختلف به دلایل متعددی به سراغ مکمل های ورزشی می روند . برخی برای افزایش وزن ، برخی کاهش وزن و گروهی برای عضله سازی و کات کردن بدن خود از مکمل استفاده می کنند . امروزه انواع مختلف مکمل ها برای مقاصد مختلف طراحی و ساخته می شود . ما در این بحث سعی داریم تا شما را به صورت عمومی با موارد استفاده مکمل ها آشنا نماییم تا بتوانید با توجه به نیاز و خواسته ی ورزشی خودتان اقدام به تهیه مکمل نمایید .

گینر ها ( کربوپروتین ها ) :

مکمل های هستند که با ترکیب پروتئین و کربوهیدرات ساخته می شوند . که توسط مواد معدنی و ویتامین ها نیز مغذی شده اند . در کل گینر ها ترکیبی از مکمل های مختلف برای نتیجه گیری سریع می باشند . عمدتا افرادی که به دنبال افزایش وزن و عضله سازی هستند به سراغ این مکمل ها می روند . گینر وزن شما را افزایش می دهد و کار عضله سازی را نیز انجام می دهد . به طبع گینر ها برای ساخت حجم عضلانی خشک مناسب نبوده و به دلیل داشتن کربوهیدرات زیاد بدن را چزب می کنند .

پروتئین ها :

پروتئین یکی از پرفروش ترین محصولات مکملی است . عضله ساز قدرتمندی که افزایش توده ی عضلانی به صورت خشک را برعهده دارد . در نتیجه پروتئین ها حجم عضلانی شما را افزایش می دهند اما بدن شما را چرب نمی کنند و باعث افزایش چربی در بدن نمی شوند .

کراتین ها :

کراتین به صورت طبیعی در بدن ودر توده ی عضلانی موجود است . وبرای رشد عضلاتی با کیفیت ضروری و لازم است . کراتین ها باعث افزایش حجم بدن از طریق جذب آب درون ماهیچه می شوند و به عملکرد بهتر عضلات شما کمک می کنند .

گلوتامین ها :

گلوتامین ها نقش ریکاوری ماهیچه های شما را برعهده دارند . بعد از تمرین های شدید و طاقت فرسا عضلات با آسیب و تخریب مواجه می شوند و برای بازسازی و ریکاوری نیاز به زمان دارند . گلوتامین زمان بهبود و ریکاوری را کاهش داده و به عملکرد مناسب ماهیچه های شما کمک شایانی می کند .

آمینو اسید ها :

آمینو اسید ها در کل وظیفه ی حفظ توده عضلانی شما را برعهده دارند و باعث جلوگیری از تخریب عضلانی می شود . نقش دیگر آمینو اسید چربی سوزی می باشد اگر چه چربی سوز ها نقش پر رنگ تری در این زمینه دارند . اما آمینو اسید ها در کنار رژیم غذایی مناسب می تواند به کاهش وزن شما کمک کند .

چربی سوزها :

اگر از آن دسته از افردای هستید که بدنی چرب دارید یا از چاقی رنج می برید . انتخاب چربی سوز برای شما مناسب ترین گزینه است . چربی سوز ها با افزایش سوخت و ساز بدن و ایجاد سیری کاذب به شما کمک می کنند تا وزن خود را کاهش دهید .

مشاوره خرید مکمل به صورت عمومی  :

افزایش وزن :

گینر + کراتین + گلوتامین

عضله سازی :

پروتین وی +  آمینو اسید  +  کراتین +  گلوتامین

کاهش وزن :

آمینو اسید + چربی سوز + مولتی ویتامین

جهت مشاوره خرید مکمل به صورت تخصصی از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

 

X